12.03.2024
Šílené triky snad se vším, co si jen člověk dokáže představit – motorky, sněžné skútry, kola, koloběžky, k tomu sexy fuel girls, DJs a řádná dávka adrenalinu – to je ve zkratce jedinečná freestylová show Masters of Dirt, která znovu zavítá do vídeňské Stadhalle, a to již za pár dní.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Letošní vídeňská zastávka MOD bude opět rozdělena do celkem čtyř eventů, a to během víkendu 15. – 17. března. Celý freestylový kolotoč se ve Stadthalle Wien rozjede již v pátek večer od 20 hodin. Následovat budou dvě sobotní akce – ve 14 a ve 20 hodin a o tečku za adrenalinem nabitým víkendem se pak postará nedělní odpolední show ve 14 hodin.

 

A pokud by vídeňský termín nevyhovoval, nevadí! Organizátoři si připravili během zimy a jara celkem dalších 9 zastávek letošní evropské M.o.D. Tour, a to nejen v domovském Rakousku, ale také v Německu či Itálii. 

 

Masters of Dirt je ultimátní show pro celou rodinu plná fascinujících triků těch nejlepších světových jezdců freestyle motokrosu, BMX, a MTB, ale také na in-linových bruslích či koloběžkách a v podstatě všem, co má kola nebo lyže. Pro lepší představu: jména jako Massimo Biancocini, Petr Pilát, Matěj Česák, Edgar Torronteras či David Rinaldo a základní set-up každé z M.o.D. show sestávající z dvanácti ramp s výškou až 6 metrů, čtyř dopadů a desetimetrové rozjezdové věže jsou zárukou skutečně dech beroucích triků. A na když už jsme u těch čísel - nejdelší skok měří přes 16 metrů, nejdelší pak až 30 metrů.

 

Chybět nemůže ani velkolepá ohňová show v podání sexy Fuel Girls z Velké Británie a o skvělé beaty se postará s M.o.D. neodmyslitelně spojený DJ Mosaken. Více o ostatních členech M.o.D. Family najdete zde: https://www.mastersofdirt.com/m-o-d-family.

 

Vstupenky jsou k dispozici v síti OE-Ticket nebo Vienna Ticket.


 

Kalendář nadcházejících středoevropských show M.o.D. 2024:

15. – 17. března – Vídeň (A)

23. – 24. března – Salcburk (A)

30. března – Graz (A)

06. dubna – Innsbruck (A)

13. dubna – Dortmund (D)

20. dubna – Frankfurt (D)

27. – 28. dubna – Linz (A)

 

Autor: Vašek Volf
12.03.2024

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.