30.03.2024
Mistr světa v sajdkárkrosu Ondřej Čermák sklízí ocenění i po konci kariéry, a to ve svém regionu. Tentokráte nikoliv na trati, ale na galavečeru ankety Sportovec Příbramska, který uspořádalo v obnoveném formátu již podruhé město Příbram ve spolupráci s Českou unií sportu a Městským kulturním centrem Příbram.
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Anketa Sportovec Příbramska za rok 2023 vyvrcholila ve středu 20. března v Estrádním sále Kulturního domu v Příbrami, na níž byli oceněni nejúspěšnější sportovci regionu.„Loni se konala po dlouhých osmi letech a podle ohlasů přítomných sportovců i funkcionářů se rozhodně povedla. Letos měli organizátoři ambici posunout závěrečný galavečer o další stupínek výš. Celý večer zahájil zdařilý dokument o loňském vítězi Honzovi Hradeckém, nadšeném poloprofesionálním sportovci, který díky své mimořádné morálce a tréninkové píli již mnoho let úspěšně kombinuje civilní zaměstnání učitele na ZŠ s každodenní přípravou ultra triatlonisty. Akci moderovali Marcel Forejt s příbramskou rodačkou Terezou Čapkovou (někdejší reprezentantka ČR v atletice a osminásobná mistryně ČR),“ se píše na regionálním portále pribram.cz.

O příjemnou atmosféru v sále se postarala kapela Malibu. Vystupujícími byli gymnastické družstvo BiosFit a dechberoucí vzdušné akrobatky Arte Levite. Úvod večera pak otevřel krátkometrážní film o vítězi předchozího ročníku Janu Hradeckém.

Úspěchy příbramských motoristů neušly zájmu odborné porotě a fanouškům ankety. Vítězem hlavní kategorie Nejlepší sportovec se totiž stal rallye jezdec Martin Macík, vítěz letošního Dakaru.Na bronzové příčce se pak umístil náš nejúspěšnější sajdkárkrosař Ondřej Čermák, mistr světa z roku 2022 a vicemistr světa 2023. S oceněním se pak před publikem současně rozloučil se svou bohatou kariérou. Ještě jednou si mohl vychutnat záři reflektorů a blýštivých blesků fotoaparátů.Za redakci Motolevel.com děkujeme Ondrovi za dechberoucí sportovní výkony a přejeme mu do další etapy života mnoho pracovních i osobních úspěchů!(joh)
Foto: Štěpánka Poplšteinová
30.3.2024

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.