Populární disciplína se pod hlavičkou Maverick Rescue z.s. jezdí na Masarykově okruhu netradičně proti směru běžného provozu dráhy.
Závodníci se na start trati, měřící 2 435 metrů, postaví pod Schwantzovou zatáčkou a cílem projedou u tribuny A.
Pro diváky bude otevřena přírodní tribuna C, z které je výhled na nejzajímavější úsek trati, stejně jako paddock.
Vstupenky budou k zakoupení v termínu konání akce přímo na pokladnách v areálu Masarykova okruhu, přičemž jednodenní vstupné činí 200,- Kč.
Fotogalerii z loňského posledního závodu MMZAV LIQUI MOLY MAVERICK HILL CLIMB CZECH si můžete prohlédnout zde: https://www.motolevel.com/clanek-14892-finale-maverick-hill-climb-brno-foto-vasek-volf
Oficiální tiskovou zprávu najdete zde: https://www.maverickrescue.cz/news/tiskova-zprava-mmzav-liqui-moly-maverick-hill-climb-czech-–-vii-gms-prolog-automotodrom-brno-6-7-4-2024/
Vašek Volf
05.04.2024