29.04.2024
Silné poryvy větru, kroupy, slabý déšť, silný déšť, bezvětří, modrá obloha zalitá sluncem, zkrátka typické aprílové počasí nezkazilo skvělou atmosféru prvního ročníku festivalu mobility Toyota Lexus. Polygon na letišti v Hradci králové hostil největší akci Toyoty Česká republika s neuvěřitelnou ukázkou všech modelů největší světové automobilky. Perličkou na skvěle připravené akci pro firemní zákazníky byl dakarský speciál týmu TGR Czech Toyota Hilux GR T1+.
ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Několik desítek odvážlivců si mohlo usednout do tohoto unikátního vozu a zažít na vlastní kůži malou ochutnávku jízdy v náročném terénu s pilotem Tomášem Ouředníčkem.„Z řady mých nových spolujezdců jsem z počátku cítil velký respekt a trochu obavy, které vystřídalo obrovské nadšení po dojetí do cíle členitého terénního okruhu.“ okomentoval Tomáš Ouředníček intenzivní tři dny v Hradci. Hosté si užívali krásný zvuk motoru Lexus V8 a skoky i efektní průjezdy zatáčkami. Návštěvníci si mohli užít důkladnou prohlídku závodní i doprovodné techniky a poslechnout čerstvé zážitky z Rally Dakar. Zájem vzbudil i starší dakarský týmový vůz Toyota Land Cruiser, který dva dny pilotoval legendární Martin Kolomý, kterého později vystřídal David Křípal.
 

„Když jsme přijeli a viděl jsem více jak 80 vystavených vozů Toyota a Lexus, doslova mi spadla brada. Byla to naprosto jedinečná akce, kde bylo možné si vyzkoušet všechny vozy se všemi druhy pohonu a prohlédnout si různé druhy úprav a přestaveb. Také jsem si mohl sednout do nejnovější Toyoty Yaris Rally 2 od HS automobil. Se zatajeným dechem jsme si užili odvážnou akrobatickou show fenomenálního pilota Petra Kopfsteina, který se i později se mnou svezl v závodním Hiluxu. Potkali jsme se s řadou olympijských sportovců a významných osobností. Jsem štastný, že jsme s naším týmem mohli přispět k pozitivní náladě celé akce a na víc jsme získali mnoho nových fanoušku Dakaru.“ S úsměvem dodal pilot Tomáš Ouředníček. 

Tým Toyota Gazoo Racing Czech se nyní těší na další setkání s fanoušky:
01.05. Letecký den v Náměšti – očekává se 30 000 návštěvníků
04. - 06.05. Zámecký vrch, kde bude Toyota Hilux v akci! Je možné vyhrát spolujízdu!
11. 05. – Majáles Brno
27. - 28.05. v Humpolci, MČR v autokrosu. Je možné vyhrát spolujízdu.   
31.05.-02.06. Motoristická slavnost Legendy Praha

 

Více informací je ZDE
 

TZ Toyota Gazoo Racing Czech 
29.04.2024

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.