07.06.2024
Den předem a závodní ráno to vypadalo na propršený víkend. Po celé republice se rušily závody. Ale i tak organizátoři čekali, zda vyjde předpověď. A jak říkali, přeháňky byly po dopoledních jízdách tytam. Ve 12 hodin začalo svítit a svítit nepřestalo. A tak si mohlo 160 jezdců užít nakonec parádní podmínky.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Na trati se vyjezdil „idoš“, který vydržel celý den

„Vojta Stodola nám připravil trať na větší množství vody, zatáčky vyspároval a upravil povrch,“ objasňují přípravu trati pořadatelé SERIÁLU. Jezdci na ranním tréninku vyjezdili bláto. To vystřídal idoš, na kterém mohli diváci sledovat, obzvlášť v kategorii OPEN, zajímavé souboje.
 


V kategorii OPEN bylo na co koukat

V první rozjížďce si Jirka Matejěc vyjel suverénně první místo, v závěsu byli Dominik Procházka a Tomáš Ptáček. Druhá rozjížďka pořadím pěkně zamíchala. Tomášovi se povedl start, rychle se ujal prvního místa – náskok si udržel a zvyšoval ho celý závod. Odjel s prvním místem.


O druhé zabojovali Dominik s Jirkou. Jezdec s číslem 119 od začátku závodu stíhal Dominika – úspěšně stíhací jízdu exekuoval a náskok v cíli dělal 11 sekund. To Matějcovi vyneslo celkově první místo.
 

Na druhém místě byl celkově Tomáš Ptáček, na třetím Dominik Procházka. V pořadí následovali další rychlí jezdci jako Lukáš Janiš, Martin Trávniček nebo Kuba Klár. MX Tratě SERIÁL pokračuje 15. 6. ve Vranově. „Budeme se těšit příští týden,“ uzavírají pořadatelé.


MX tratě SERIÁL

07.06.2024 

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.