14.06.2024
Dnes se jela poslední etapa, zítra se jede ještě jednou - naposledy/na závěr, a říká se tomu epilog. Stage 6 měla 3 x SS (měřený úsek) - 70 km, 96 km a 35 km. Celkově si jezdci na přejezdu z Shëngjin do bivaku v Tiraně zajeli 310 kilometrů – pro představu dnes nejrychlejší FILIPPO PIETRI (kategorie M1) to zvládl za 4 hodiny a 14 minut, ti pomalejší šli časem k 8 hodinám.
ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat


Trať?
Nekonečné šutry, „bordel“, krásné stezky a skvělé výhledy.Počasí bylo dnes snesitelnější a kromě vydatného deště, bylo asi vše.Výsledkový servis od pořadatelů se závěrem rally nejspíše stabilizoval a na výsledky se můžete mrknout ZDE.Jinak naše záchranářské duo Mišo a Maťo pokračují v záchranářské činnosti. Dnes vypomáhali při srážce jednoho italského jezdce s rikšou místních. Jezdec byl odvezen do nemocnice, více info zatím nemáme, snad bude v pořádku. Každopádně kluci bohužel nenastoupili do poslední ho měřáku, tedy SS 3 dnešního dne. VIDEO z SS 1 je  ZDE 

Dobrá zpráva je, že počáteční rozčarování týmu je pryč, kluci se cítí lépe a motivace se vrátila. Je po 21. hodině, v bivaku se kmitá, probíhá servis strojů, přezouvání pneu a chystání se na zítřejší závěrečný den, epilog. 

Oficiální video STAGE 5:
https://fb.watch/sIjhxLc6S0/Autorka článku: Klára Bubelová
Foto: Rallycool!photography, Actiongraphers
14.06.2024
 

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.