06.10.2011
Motokros evropských národů (MXoEN) v bulharském Sevlievu je za dveřmi, a tak je na čase připomenout si celou startovní listinu. Mezi přihlášenými nechybí, jak již jsme vás na Motolevelu informovali, české národní družstvo a tentokrát i Slováci poskládali svůj evropský dream team.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Motokros evropských národů 2011 (Motocross of European Nations 2011)

O víkendu 9. - 10. října 2011 budou hostit Motokros evropských národů bulharští pořadatelé ve světovém MX areálu Sevlievo. Přesun termínu evropských družstev způsobil termínové šachy v kalendáři MM ČR v motokrosu - LR Cosmetic/ADOS Cupu 2011, o čemž jsme již rovněž na webu psali.

Z českých rytířů jsou připraveni na evropský souboj:

Martin Michek - MX1
Petr Bartoš - MX2
Martin Žerava - OPEN

V evropském šampionátu se dá pomýšlet díky tomuto složení na další dobrý reprezentační výsledek, a tak našim motokrosařům držte palce, pakliže přímo nevyrazíte fandit do Bulharska!Také slovenský reprezentační tým zbrojí na Motokros evropských  národů 2011

Tentokrát se i Slovenská motocyklová federace rozhodla vypravit družstvo na Motokros evropských národů do Sevlieva, když už se jim nepodařilo dát dohromady soupisku, která by obstála v konkurenci Motokrosu národů ve Francii.

Slovenské vlajky budou mít na dresu:

Martin Kohút - MX1
Josef Kulhavý - MX2
Tomáš Šimko - OPEN


Kontrolujte PŘÍLOHU a mrkněte se, jaké soupeře bude mít české a slovenské družstvo!


Komentář: Šéfka

Foto: Roman Borák

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.