Dnes nám přišla e-mailem jeho aktuální fotka se zprávou, že už je z nemocnice doma.
„Operace probíhala bez komplikací. Z českobudějovického špitálu jsem už doma a pravou kličku mi drží pohromadě dráty. Za týden mám jít na kontrolu,“ stručně shrnul okolnosti uplynulých a nadcházejících dnů Vašek.
Info o tom, co se mu přihodilo si můžete přečíst zde:
http://www.motolevel.com/clanek-158-motokrosova-nadeje-vaclav-kovar-si-zlomila-v-nizozemi-klicni-kost