26.05.2010
Na našem serveru jsme vás již informovali o tom, že si motokrosař Václav Kovář zlomil v Nizozemí při třetím závodě European Championship třídy 85 ccm pravou klíční kost.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Dnes nám přišla e-mailem jeho aktuální fotka se zprávou, že už je z nemocnice doma.

„Operace probíhala bez komplikací. Z českobudějovického špitálu jsem už doma a pravou kličku mi drží pohromadě dráty. Za týden mám jít na kontrolu,“ stručně shrnul okolnosti uplynulých a nadcházejících dnů Vašek.

Info o tom, co se mu přihodilo si můžete přečíst zde:
http://www.motolevel.com/clanek-158-motokrosova-nadeje-vaclav-kovar-si-zlomila-v-nizozemi-klicni-kost

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.