28.09.2011
Druhý zářijový víkend se v královehradeckém Festivalparku slavnostně otevřel nový autodrom s mimoúrovňovým křížením - Czechring . O program se postarala známá akce Rally Show 2011, která celou sobotu bavila přibližně 9000 přihlížejících diváků.
ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat



Autodrom Hradec Králové (Czechring)
je moderní závodní dráha, která nabízí dva základní okruhy A a B, pojízdné v obou směrech s možností dalšího prodloužení a napojení na nezpevněné plochy. Czechring se může pyšnit mimoúrovňovým křížením, které pokrývá stejně, jako oba okruhy, asfaltový povrch. Součástí této unikátní mostní konstrukce je také nadchod pro pěší, který umožňuje přechod hlavní dráhy A.



Oba okruhy jsou začleněny do rozsáhlého areálu Festivalparku, který svým zázemím, rozlohou 40 hektarů, kapacitou 30 tisíc návštěvníků, vybavením a rozsahem služeb předčí i velké světové areály. Svým strategickým umístěním na letišti v Hradci Králové je po ruce motoristům z Čech, Moravy i Polska.

Zkoukněte video průjezdu autodromem z pohledu kamery na kapotě Hondy Civic Type-R Aleše Kaválka:

Veškeré informace o dění na okruhu můžete sledovat na URL:
http://www.czechring.cz/

Fotogalerie z otevíračky můžete zhlédnout ZDE.
 

Zdroje informací jsme čerpali rovněž tady:
http://www.festivalpark.cz/Slavnostni_otevreni_autodromu_Czechring_a_Rally_Show_2011_jsou_minulosti/
 

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.