.jpg)
Nejdříve si šli kluci zaběhat krásnou přírodou kolem řeky, blatíčkem i lesem. Cestou měli i přestávky na protažení nebo posilovací cviky. Na závěr běhu to měli zpestřené přelézáním přes strom přes řeku. Ve fitku si zacvičili ITÁLII, zahráli squash, zaposilovali a tělo zregenerovali v sauně.

Další termín je stanoven na 21. 01. 2012.

Pavel Jahoda