31.01.2012
Přinášíme krátké informace ze zákulisí sajdkárkrosu o tom, jak probíhá lednová zimní příprava našich předních posádek, co se chystá a další zajímavosti.
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

- Dne 1. 2. 2012 začíná registrace a rezervování startovního čísla pro side na stránkách Autoklubu ČR.

- Na 11. 2. 2012 připravil Fanclub týmu Rozehnal sajdkárkrosový ples v „Sokolovně“ Nová Hradečná.

- Sidecarcross team Čermák skončil v regionální anketě Nejúspěšnější sportovec roku 2011 na třetím místě!

- Bratři Rozehnalové pracují přes měsíc na nové motorce. Nejprve prováděli úpravy na rámu a následně ho dali nalakovat. Na fotografie z montáže se můžete podívat zde:

http://www.sidecarcross.tym.cz/foto_index.php?galid=175

- Ani bratři Čermákové nezahálejí. Vyrazili do Jizerských hor na známý závod „Jizerská 50“. Z 1124 registrovaných běžkařů se Ondra umístil na 128. místě a Tomáš skončil 279. Kromě nabírání fyzičky připravují nový stroj. Na jejich webových stránkách si můžete navíc zatipovat, jakou barvu budou mít jejich nové dresy.

- Účast v novém ročníku MM ČR 2012 nám dále potvrdily posádky: Hájek-Čapek, Vyšata-Vyšata, Pudlo-Hotový, Funda-Dlask, Kříž-Ondráček, Černý-Zinckernagel.

- Sajdkáristé Václav Hotový a Robert Diblík se jako lyžaři zúčastnili závodů motoskijöringu ve Studeném a v Klášterci nad Orlicí. Cenné kovy za třetí a druhé místo si přivezl Václav Hotový. Diblík skončil dvanáctý.

- V nově otevřené MX hale v Mohelnici trénuje každý týden na motorce Robert Diblík. Jeho spolujezdec Petr Šnévajs se zase účastní hokejových zápasů a tréninků.


Zdroj:
http://www.sidecarcross.tym.cz/index.php

http://www.sidecarcrossmohelnice.cz/

http://www.sidecarcermak.cz/

http://www.sidecarcerny.cz/sidecar/

http://www.lukaspudlo.cz/

http://www.sidecarcross-team-funda-dlask.cz/

http://teamhajek.com/

http://sidecar-team-valek.cz/

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.