Plnohodnotná třídenní vstupenka nyní stojí 500 korun, v přímém prodeji bude za tisícikorunu. Její držitelé se dostanou na všechny otevřené přírodní tribuny, na sedadlové tribuny T3 a T5 a především do paddocku přímo do zákulisí závodních týmů. „Při závodech Le Mans Series je díky délce závodu a velkému počtu vozů paddock neustále plný a překypující životem. Pro automobilového fanouška to bude určitě kromě samotného závodu největší atrakce,“ popisuje sportovní ředitel Automotodromu Brno Miroslav Bartoš.
Prodej probíhá prostřednictvím nového on-line systému společnosti Automotodrom Brno, který využívá systém e-ticketů, které si fanoušci sami doma vytisknou. „Pro ty, kteří chtějí dát vstupenky jako dárek, jsou na našich webových stránkách ke stažení dárkové certifikáty. Ty jsou dostupné okamžitě, fanoušci tedy nemusí čekat, až jim dojde do mailu e-ticket, nebo se spoléhat na poštu jako v předchozích letech,“ upozornil marketingový ředitel Automotodromu Brno Michal Klouda. Vstupenky s padesátiprocentní slevou je možné objednávat do 29. února.
Závod Le Mans Series stojí na tradici legendárního čtyřiadvacetihodinového závodu ve Francii. Na dráze se utkávají otevřené speciály třídy LMP2 a také oblíbené vozy specifikace GT. Návštěvníci se tak mohou těšit na supersporty Lamborghini, Ford GT, Corvette, Ferrari a další. Vrcholem závodního víkendu je šestihodinový vytrvalostní závod, během kterého hraje velkou roli i práce techniků v boxech a taktika týmů. Závod Le Mans Series se na Masarykově okruhu jede od 7. do 9. září 2012.
Více informací:
Jiří Smetana, tiskový mluvčí Automotodrom Brno, a.s. [email protected], tel. +420 603 803 824
www.automotodrombrno.cz www.karelabraham.com