16.06.2010
Poté, co v neděli utichly závodní motory na závodišti v Poběžovické kotlině, přišlo na řadu rovnání trati. A od včerejška se v Holicích znovu trénuje!! Tréninky jsou povolené v úterý a ve čtvrtek od 16.00 do 19.00 hod za poplatek 150,- Kč.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Určitě tato zpráva potěší nejen všechny závodníky, které čeká v Holicích závěrečný pátý podnik Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu "Profi Auto Iveco Cup 2010". Do 25. září 2010, kdy zde skončí seriál jednotlivců, mají šanci pořádně si trať zapamatovat a natrénovat.

Informaci zveřejnil Jirka Šitina na serveru:
http://www.sitina.net/

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.