30.07.2010
Dostali jsme informaci od Teamu Meteorsport, že je trať v Dolních Heřmanicích sice trochu namoklá, ale v současné době už neprší a dle předpovědi nemají být žádné srážky ani zítra.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Takže určitě neváhejte a přijeďte na zítřejší volný závod na americký způsob krátkých rozjížděk.

TEAM METEORSPORT v čele s Martinem Rigem #43 se těší, a je připravený, na vaši účast!!!

Více informací o speciálním závodě máte zde:
http://www.motolevel.com/clanek-350-amerika-v-dolnich-hermanicich-uz-tuto-sobotu

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.