05.04.2013
Do své již 6. sezony vstupuje půjčovna výjimečných sportovních vozů DREAM-CARS - opět z pozice jedničky na trhu. Jako každý rok, i letos mají DREAM CARS na jaro opět připravenu řadu horkých novinek jak ve vozovém parku, tak v oblasti poskytovaných služeb.
ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Společnost také navázala spolupráci s dalším významným partnerem, výrobcem populárních energetických nápojů Rockstar Energy Drink.

Ve vozovém parku pro jaro 2013 vynikají zejména tyto výjimečné vozy: Ferrari 458 Spider (DREAM CARS je v současné době jediná půjčovna, která tento vůz v ČR nabízí), nové Ferrari California 2012, čtyřmístný kabriolet Maserati GranCabrio, americké „muscle car“ Dodge Charger SRT8, sportovní Toyota GT86, legendární brouk VW new Beetle v turbo verzi či terénní Land Rover Defender a Jeep Grand Cherokee. Na přelomu května a června se navíc zákazníci mohou těšit na vozy Jaguar F-type, nový Range Rover a luxusní cabrio Bentley GTC V8. V průběhu sezony je rovněž naplánována kompletní obměna vozů Porsche 911 na verzi 991 a Porsche Boxster nové generace.

Součástí nabídky DREAM-CARS se letos stala služba „Limousine service“, kdy klienta odveze
speciálně proškolený řidič v luxusním Mercedesu S65 AMG či v Bentley Arnage T například na obchodní schůzku, do divadla, na romantickou večeři, před oltář či z letiště do hotelu. Protože jde zpravidla o výjimečné příležitosti, individuální přístup je samozřejmostí.

Další novinkou je také možnost pronajmout si luxusní sportovní vůz i s řidičem, což ocení zejména ti, kdo sice mají rychlá auta rádi, netroufnou si je však sami řídit.

Tato rozšířená nabídka výjimečných sedanů a služba profesionálního řidiče je ideálním řešením při organizace svatebního dne či jiných významných událostí.DREAM-CARS zabezpečuje také organizaci firemních eventů či teambuildingů, které připravuje doslova na klíč a dle individuálních požadavků klienta.

Důležitým milníkem je rovněž navázání exkluzivní spolupráce se společností Rockstar Energy Drink. Výrobce energetických drinků bude mít ve vozovém parku DREAM CARS i svůj vůz značky Caterham, který byl vystaven i na dni otevřených dveří 4. dubna 2013. Zákazníci, kteří si pronajmou libovolný vůz, dostanou při každé zápůjčce v hlavní sezoně osvěžení v podobě drinku.

Stejně jako v předchozích sezonách ani letos nezapomíná společnost DREAM-CARS na ty, kdo sami na řízení sportovních vozů pomýšlet nemohou. Na tiskové konferenci 4. dubna předala ředitelka DRAM-CARS Petra Cieslar Neumanová šek v hodnotě 10 000 Kč nadaci MDA Ride (www.mdaride.cz), která podporuje osoby se svalovou dystrofií.

5. 4. 2013

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
17.09.2017   18:29
RomanBulla napsal(a):

Nevrací zálohu

Již třetí rok poslouchám, čtu v emailech a sms zprávách o tom, kdy mi bude vrácena záloha. Neustále nové a nové termíny a nové a nové výmluvy. K tomuto dni, 17. září 2017, však moje peníze stále nemám! Hledám další, kterým firma DREAM—CARS Just4U, s.r.o. Rohanské nábřeží 657/7 18600 Praha 8 - Karlín IČO: 28239164, DIČ: CZ 28239164 Kontaktní osoba: Petra Cieslar Neumanová - jednatel E-mail: [email protected] Mobil: +420733540540 dluží, k společnému postupu ve vymáhání svých peněz.