
Po dlouhodobých zdravotních potížích s očním nervem se o nastávajícím víkendu vracím po tříměsíční závodní pauze opět do závodního kolotoče.
Po téměř měsíčním tréninku se na motorce cítím už relativně v pohodě, i když moje fyzická kondice ještě není taková, jaká byla před zraněním. Budu absolvovat závod ADAC MX Masters v nedalekém Gaildorfu.
Ve zbytku sezóny mam v plánu ještě odjet poslední závod mistrovství světa MX2 v italském Fermu, poslední závod ADAC MX Masters v Holzgerlingenu, poslední závod mezinárodního mistrovství ČR v Holicích a závod MMČR Družstev v Přerově.
PS#19