27.08.2010
Organizační tým poháru Vysočina MX CUP tímto zve všechny jezdce i příznivce motokrosového sportu k účasti na 9. závodu letošního ročníku. Na základě mnoha telefonických dotazů potvrzujeme, že trať v motokrosovém areálu v Dalečíně je v perfektním stavu a připravena na 9. závod poháru.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Dráha byla upravena již před měsícem, takže měla dost času si "sednout". Přeháňky v uplynulých týdnech i během dnešního dne jí nijak neuškodily, naopak její povrch přírodní vláhou ještě vylepšily, takže není důvod k obavám. Pořadatel poháru Vysočina MX CUP se těší na vaši zítřejší účast!!!










Převzato z:
http://www.mx-vir.cz/

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.