Dráha byla upravena již před měsícem, takže měla dost času si "sednout". Přeháňky v uplynulých týdnech i během dnešního dne jí nijak neuškodily, naopak její povrch přírodní vláhou ještě vylepšily, takže není důvod k obavám. Pořadatel poháru Vysočina MX CUP se těší na vaši zítřejší účast!!!





Převzato z:
http://www.mx-vir.cz/