Už po dopadu cítil, že něco není v pořádku a v nemocnici se bohužel jeho podezření, že má zlomené oba kotníky, potvrdilo. Včera podstoupil operaci pravého kotníku a čeká ho několik týdnů rekonvalescence.
Rasmus na svém Facebooku doslova píše a zároveň děkuje za podporu: "Broke both my ankles yesterday in the first race. I didnt even crash. Came short on a jump and felt directly that my feet were broken. I had surgery on the right one yesterday, and they Said it went well. Sooo bummed, but i will be back thanks for all the messages, i really appreciate it!" ️
Redakce Motolevel.com přeje Rasmusovi, aby byl co nejdříve zpět v sedle své Suzuki a mohl pokračovat v přípravách na dánské mistráky a také na německý seriál ADAC MX Masters.
Zdroj: Facebook Rasmus Jorgensen #128
Foto: Irina Gorodniakova a Radek Lavička
(luh)
13. 1. 2014