18.04.2014
Pro letošní motoristickou sezonu obohatila společnost DREAM-CARS svůj vozový park opět o několik výjimečných supersportovních vozů a nezahálela, ani pokud jde o zlepšování služeb a uživatelského komfortu pro její klienty. Už se stalo tradicí, že se DREAM-CARS věnují také společensky prospěšné činnosti, a ani letos tomu není jinak. Jaké jsou tedy všechny pestré novinky, které jistě potěší všechny příznivce unikátních aut a motorismu vůbec?
ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Podle dlouhodobých zkušeností DREAM-CARS je nejžádanějším vozem Ferrari, jehož model 458 Spider byl v loňském roce nejpůjčovanějším z celé nabídky. Ve vozovém parku jsou tedy letos pro klienty připravené zcela nové Ferrari 458 Spider a Ferrari California po faceliftu. Mezi novými supersportovními vozy lze dále vyzdvihnout například Audi R8 V10, které již dnes budí velký zájem. Nádherné je také Maserati GranCabrio, které nabízí komfort čtyřmístného kabrioletu, takže si ojedinělý zážitek z jízdy může odnést celá rodina nebo třeba čtyři přátelé. Během letošní sezony DREAM-CARS navíc plánují obnovu Porsche z řad 991 a 997.

 

 

Mezi nejoblíbenější vozy klientů DREAM-CARS patří z amerických značek Chevrolet Camaro, Ford Mustang GT, Chevrolet Corvette C6 a Dodge Charger SRT, u kterých společnost očekává podobně velký zájem i v letošním roce. Z dalších značek jsou vedle již zmíněného Ferrari dlouhodobě nejžádanější modely Nissan GT-R, legendární Caterham, hybridní Fisker Karma či sportovní vozy Subaru nebo Toyota.

 

Pokud jde o služby, které DREAM-CARS poskytují, je samozřejmě i letos možné si kterýkoli vůz pronajmout včetně profesionálního řidiče. Všechny vozy jsou k pronájmu vždy perfektně připraveny také díky spolupráci s  Automyčkou Express, která splňuje velmi náročné požadavky na mytí exteriérů a interiérů.

 

O uživatelský komfort a pohodlnou orientaci klientů se postará další vylepšení webových stránek. DREAM-CARS stejnou měrou dbají také o pracovní podmínky vlastních zaměstnanců, a proto letos dojde k implementaci nové interní webové aplikace pro evidenci a pronájem vozů, která ulehčí práci celého týmu.

 

 

„Ze zajímavých čísel uplynulého roku jistě stojí za zmínku počet zrealizovaných pronájmů, který se vyšplhal na více než 400. S tržbami ve výši 10 milionů korun jsme opět potvrdili svou pozici lídra na trhu, a to je pro nás samozřejmě i nadále velkým závazkem,“ doplňuje ředitelka společnosti Petra Cieslar Neumanová.

 

Společnost DREAM-CARS také nově navázala spolupráci s několika věrnostními programy, jako jsou například iBod či CREEDO, což by mělo opět zvýšit spokojenost klientů, kteří tak mají další možnost, kde své body sbírat a využívat. Dále se letos stane partnerem prvního ročníku HARLEY DAYS v Praze a zároveň naváže na svou spolupráci s Rockstar Energy Drink z uplynulého roku. Nedílnou součástí aktivit DREAM-CARS je rovněž podpora nadace MDA, které společnost opět věnovala 10 000 Kč spolu s příslibem částky ve výši 100 % z veškerých svých pronájmů v rámci MDA Ride, která se bude konat 21. června 2014. (Nadace organizuje pomoc pro osoby se svalovou dystrofií, více na www.mdaride.cz.)

 

 

DREAM-CARS zahájily svoji 7. sezonu na již tradiční Den otevřených dveří. Ten se letos uskutečnil v prostorách nové administrativní budovy FLORENTINUM v ulici Na Florenci 2116/15, Praha 1. Návštěvníci si tak mohli prohlédnout několik desítek luxusních vozů a zároveň nové prostory moderní, architektonicky zajímavé stavby studia Cigler Marani architects.
 

O DREAM-CARS:
DREAM-CARS je půjčovna výjimečných vozů se zaměřením na sportovní a supersportovní automobily.  Jako půjčovna „aut snů“ nabízí všechny základní tarify bez limitu v počtu najetých kilometrů. Pro vyzkoušení vozů nebo speciální příležitosti slouží kratší tarify „12 hodin/150 km“ a „24 hodin/250 km“. Vozy jsou plně pojištěny a klient s nimi může jet kamkoli v Evropě.

 

Více na www.dream-cars.cz.

 

18. 4. 2014

 

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
30.08.2017   19:27
horsky napsal(a):

POZOR NA DREAM -CARS

Dobrý den, prosím Vás dejte si pozor na firmu Dream Cars z Prahy. Před časem jsme si od nich zapůjčili vůz. Ze začátku bylo vše v pořádku a ze zážitku jsme měli velkou radost. Avšak až do chvíle, kdy jsme zjistili že vratná záloha, kterou jsme složili nebyla navrácena ve smluveném termínu. Nyní se již přes dva měsíce domáháme vrácení zálohy. Firma buďto nezvedá telefony nebo pouze slibuje že peníze už odesílá nebo že je dokonce již odeslali.POZOR NA TUTO PODVODNOU FIRMU. tohle není dobrý zážitek