21.09.2010
Do redakce přišel e-mail, který obsahuje info o spuštění nových webovek Auto-moto areálu Ředhošť a o dalších novinkách. Autoři textu nezapomněli přidat pozvánku na MM ČR Side a Quad družstev, které se na trati jede 2. října 2010. Brzy na vás čeká blesková soutěž o vstupenky na tuto akci!!
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Vážení přátelé,

s radostí bych Vám chtěl oznámit, že auto moto areál v Ředhošti má
nové internetové stránky http://www.mx-redhost.cz/, kde by měly být k
nalezení všechny potřebné informace o trati a o závodech na ní
pořádaných + chystá se online přihlášení k závodům (Hop Trop, Vánoční
Kapr atd). Kromě internetu přibyl v Ředhošti i mycí prostor s
přívodem vody a elektrického proudu.

Ano, trať není nejlepší a je plná kamenů - skály. Toto se snažíme řešit a oslovili jsme několik firem s
poptávkou o navezení zeminy. Zatím to ale nedopadlo, a tak pokud byste
věděli o někom, kdo se potřebuje zbavit cca 10.000 m3 hlíny, budeme rádi za kontakt!

Doba tréninku je omezena na čas od 9.00 - 18.00 hod. Trénuje se každý den.
Trať je uzvařena vždy v týdnu před konáním závodů - tzn. od pondělí až
do konání závodu a v případě pronájmu areálu. Vše naleznete na našich
stránkách.

Poplatky za trénování:
motocykl nad 65 ccm - 150,- Kč
quad/ATV . 150,- Kč
SIDE - 150,- Kč
motocykl do  65 ccm - zdarma
slečny a dámy - zdarma
automobil . 300,- Kč*
* pouze v případě pronájmu areálu či skupinové akce

Dne 2. října 2010 se zde koná historicky první závod Mezinárodního
Mistrovství České Republiky Side a Quad družstev.


Veškeré informace najdete na webu:
http://www.mx-redhost.cz/

S přátelským pozdravem

Martin Jarkovský
sekretář

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.