03.08.2014
Oblíbená supermoto show v Hrušovanech se letos bohužel nepojede, i tak před sebou máme záříjovou Olympii a dva podniky domácího mistráku.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

To, co je pro fanoušky a jezdce formule jedna Monte Carlo, se za několik málo posledních let stalo z Hrušovan nad Jevišovkou pro vyznavače supermota. Závody v ulicích městečka nepostrádaly náboj, dramatičnost a odehrávaly se v takové blízkosti diváků, že ti si na jezdce, obrazně řečeno, mohli i sáhnout. Boje na hraně nejvyššího možného rizika si za pár let našly své obdivovatele a staly se nedílnou součástí motoristického kalendáře supermota v gesci CAMS.

 

Letos však z úst Tomáše Ševčíka, pořadatele, organizátora a investora tohoto závodu zazněla slova o tom, že letošní ročník, který byl plánován na termín 30. 8. 2014, se bohužel neuskuteční. Tomáš uvedl pochopitelné důvody, proč se hrušovanská supermotardová „lahůdka“ letos konat nebude a nám nezbývá, než Tomovi popřát brzké vyřešení všech trablů a těšit se na případné další závody v Hrušovanech v příštích letech.

 

 

Za VV DM CAMS

Jiří Hejtík

 

Vložil: Martin Blahák (mb)

3. 8. 2014

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.