12.05.2017
Monster Energy drink trojnásobného mistra světa F1 Lewise Hamiltona byl odhalen a útočí na pulty prodejen napříč Evropou.
ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Ve světě, kde se počítají milisekundy, mají šanci na úspěch jen ti nejlepší. Proto je společnost Monster Energy hrdá na to, že spojila síly s Lewisem a představila svoji nejnovější produktovou inovaci, kterou je autorský nápoj Lewise Hamiltona.Nápoj, pojmenovaný ‘44’ podle Lewisova čísla, se kterým začal svoji závodní kariéru, vyhrál mnoho šampionátů a v současnosti závodí ve Formuli 1, bude dostupný na evropském trhu v průběhu léta.

 

Vytvořen proto, aby posílil Lewise při jeho náročném denním režimu a podpořil jeho chuť žít na plný plyn. ‘44’ kombinuje lehkou, říznou a osvěžující chuť s plnou náloží legendární energetické směsi Monster Energy.Na míru navržený design plechovky ‘44’ obsahuje prvky Lewisovy závodní helmy včetně jeho tři mistrovských hvězd a je důkazem opravdové spolupráce v každé fázi vývoje.

 Lewis vysvětluje: „Bavili jsme se o příchutích, které jsem navrhoval a Monster to skvěle interpretoval na první pokus. Byla to první příchuť, kterou jsem ochutnal a okamžitě jsem si ji zamiloval. Odstín ‘candy red‘ je barva, která je přítomna v každém aspektu mého života. Je to skvělá plná barva a celý design je inspirován pruhy na mé závodní helmě. S Monster Energy spolupracuji už pět let a vždycky jsem chtěl svůj vlastní drink, takže tímto se mi splnil další sen. Opravdu se těším až uvidím na pultech obchodů produkt, na kterém jsem spolupracoval už od jeho prvních náčrtů.“Vice President Monster Brands Europe, Jimmy Goodrich dodává: „Lewisův talent v oblasti sportu, závodů a společenském dění je nepopiratelný. Energie a vášeň, kterou má pro vše, co dělá, je stejnou vášní, jakou máme my k inovacím. Jsme opravdu nadšení z našeho nového celosvětového partnerství a s vydáním ‘44’. Spolupráce s Lewisem na vývoji tohoto nového produktu byl neuvěřitelně pozitivní zážitek. Jsem si jistý, že máme nápoj, který zažije na evropském trhu stejný úspěch jako zažívá Lewis na závodních okruzích.” 

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.