13.06.2017
Ve spolupráci s partnerem pro finanční služby společností UniCredit Leasing a dodavateli příslušenství společnostmi 4SR a Shark, pro vás v showroomu Yamaha Pemm Brno připravili výjimečnou akci na modely Yamaha MT-07, TRACER700 a TRACER900.
silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

K motocyklu těchto modelů dostanete nejen výjimečně výhodné financování, ale i helmu Shark a rukavice 4SR, takže po složení akontace a podpisu smluv můžete ihned odjet s vysněným modelem YAMAHA. Už nemusíte čekat, až našetříte celou částku. Ve splátce je i zahrnuto komplexní pojištění motocyklu. Vás už pak jen čeká užívat si svobody v jedné stopě! 

MT-07 již od 2.437 Kč 
TRACER 700 jjiž od 2.948 Kč 
TRACER 900 již od 3.842 Kč 

Podrobné informace o dalších variantách a možnostech financování jednotlivých modelů výše uvedených, získáte od YAMAHA Pemm prodejců, a to buď při osobní návštěvě, telefonicky či na mailový dotaz.


A navíc na vámi vybrané originální příslušenství YAMAHA a moto oblečení získáte v den nákupu slevu 15 %. Nevztahuje se na výprodejové zboží.
Akce platí do 31. srpna 2017 s podmínkou, že motocykl musí být od zákazníka převzatý, uhrazená zvolená záloha a podepsaná kupní a úvěrová smlouva.
RPSN, výše zálohy a doba splácení je u všech uvedených variant stejná. RPSN včetně pojištění motocyklu je 25,3 %, výše zálohy 60 % z ceníkové ceny a doba splácení je 48 měsíců.


www.yamaha-pemm.cz 

Komerční sdělení
13.06.2017

silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.