16.06.2017
Na stránkách Red Bullu se objevily důležité novoty! Informují o dalším ročníku Red Bull Straight Rhythm, který se vrátí do Fairplexu v Pomoně 21. října 2017. V hlavních rolích budou opět 1/2 míle, superkrosová trať bez zatáček a spousta napínavých momentů a vzrušujících chvil během head-to-head soubojů, o něž se postará vybraná parta nejlepších jezdců planety.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Už počtvrté bude pokračovat jednorázová všemi sledovaná a progresivně se rozvíjející událost Red Bull Straight Rhythm ve stejném formátu jako minulý rok, kdy se trénink, kvalifikace a závodění koná ve stejný den. A finálové souboje se pak odehrávají po setmění za umělého osvětlení. 

Red Bull Straight Rhythm, to je evoluce superkrosu, kdy se mezi sebou jezdci utkávají v tzv. "head-to-head" soubojích na superkrosové trati o délce 1/2 míle, která nezahrnuje ani jedinou zatáčku! Úplný debut si akce odbyla v roce 2014, kdy se v Pomoně blýskl výhrou vítěz třídy Open James Stewart a Marvin Musquin ovládl třídu Lites. O rok později obhájil Bubba v kategorii Open vítězství a jeho bratr Malcolm ovládl třídu Lites. V roce 2016 dominoval královské kategorii Marvin Musquin, kterého na pomyslný trůn doprovodil vítěz třídy Lites Shane McElrath

Letos už byly rozeslané pozvánky mnoha TOP světovým MX a SX jezdcům, kteří postupně potvrzují svoji účast! Protože vás čím dál víc létá do US na závody :-), tak jen informuji, že vstupenky budou v tzv. "Holeshot" předprodeji od 13. července 2017. Každý lístek umožňuje přístup na trénink, kvalifikaci a rovněž na finálové bitvy. K dispozici bude opět 10.000 sedaček. A kdo by se během závodního dne potřeboval rozptýlit něčím jiným, rozhodně se nudit nebude on a ani celá rodina.


Více informací bude průběžně přibývat na www.redbull.com/straightrhythm

Připravila:
Lucie Havlíčková (luh) 
Zdroj a foto:
Red Bull
16.06.2017


motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.