21.08.2017
Partnerství Karel Abraham a Pull&Bear Aspar Team bude pokračovat i v roce 2018! Český jezdec vyrazí do následující sezóny opět v barvách španělského týmu poté, co se mu v letošním ročníku výkonnostně daří.
silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Abraham na své Ducati GP15 dokázal vyrovnat svůj nejlepší výsledek v MotoGP, když v Assenu zajel sedmé místo.

 

Karel Abraham se do elitní kategorie motocyklového závodění vrátil po sezóně v šampionátu superbiků. V dosavadních jedenácti závodech sezony český pilot dokázal zajet druhý nejrychlejší kvalifikační čas v Argentině, stejně jako se v závodě dvakrát umístil v elitní desítce. Celkem sedmkrát pak skončil na bodované pozici.

 

Jorge Martínez "Aspar", generální manažer: 

"Pro Aspar Team je obnovení kontraktu s Karel Abrahamem satisfakcí. Když jsme s ním vloni uzavírali smlouvu, věřili jsme, že odvede dobrou práci. Výsledky, co skutečně předvedl, ještě předčili naše očekávání. Už od předsezónní přípravy se mu daří a v každém jeho závodě můžeme pozorovat, jak se ještě zlepšuje a dosahuje skvělých výsledků. Myslíme, že společně se nadále můžeme zlepšovat. Celkově to byla jednoduchá volba – Karel je spokojený se svým týmem a my jsme spokojeni s ním, takže prostě budeme pokračovat v započaté cestě a pokusíme se mířit ještě výš."

 

Karel Abraham, jezdec:

„Za obnovení kontraktu jsem velmi rád. Těší mne, že můžu pokračovat se stejným týmem, je to pro mě velmi důležité. Už teď se nemůžu dočkat nové výzvy v podobě další sezóny, ale v tuto chvíli se potřebuji hlavně koncetrovat na zbytek tohoto ročníku, to je nejdůležitější.“

 

TZ týmu Pull&Bear Aspar Team
21.8.2017

silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.