MOTOLEVEL.com | Český Kuberg uzavřel partnerství se sérií Arenacross
10.10.2017
Možná už jste o českých elektromotorkách Kuberg slyšeli. Pokud ne, tak vězte, že jde o českou značku, která vyrábí dostupné e-biky do terénu, určené především začínajícím dětem. Kuberg nyní uzavřel partnerství s anglickou SX sérií Arenacross, jejímž záměrem je podpořit motokrosový potěr a umožnit těm nejlepším z nich závodit před tisícovkami diváků.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Kuberg vytvoří speciální edice svých motorek, které doplní sladěným oblečením. Tyto AX kity budou dostupné hned ve třech verzích: AX Start, AX Cross a AX Pro. Motorky spolu se setem oblečení budou uvedeny na výstavě Motorcycle Live, kde si je za přijatelnou cenu budou moci zájemci zakoupit. Kit bude obsahovat motorku, kompletní oblečení, AX juniorskou licenci, úrazové pojištění, rodinné vstupné na libovolné kolo Arenacrossu a členství v AX Cross Clubu.

 

Mladým AX jezdcům bude navíc umožněno postavit se proti sobě na start během vybraných akcí. Z těchto závodů vzejde 12 nejlepších, kteří budou pozváni k účasti na speciálním AX šampionátu pro mladé elektro jezdce. Cena základního kitu se očekává okolo 1 250 liber, což je asi 37 tisíc korun. Očekává se účastí dětí ve věku od pěti let.

 

Měli byste o podobnou nabídku zájem i u nás v Česku?

 

Více o motorkách Kuberg na oficiálních stránkách zde.

 

Jak takový závod malých e-motorek Kuberg na Arenacrossu vypadá, se můžete podívat třeba tady:

 

 

Připravil: Jiří Kružík

Zdroj: MXLarge.com

10. 10. 2017

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.