18.11.2017
Úspěšná sezona se musí pořádně oslavit. Bratři Čermákové jsou si toho plně vědomi, a tak jako každý rok sezvali všechny své fanoušky, sponzory a příznivce motorsportu do svého rodného města Příbrami. Čmeláčí párty, jak se jí ostatně zkráceně přezdívá, se konala v pátek 17. 11. 2017 v příbramském klubu Šachta a opět nezklamala. Zábavný program, nastartovaná sajdkára, půlnoční překvapení, ohňostroj, mnoho fanoušků a skvělý DJ Morka charakterizovaly celý večer...
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

I letos se celý tým Čermák snažil připravit zábavný program, aby zaujal a všichni přítomní si odnášeli co nejlepší zážitky. Hned od startu hrála všem k poslechu a tanci folková skupina, zatímco se prostory klubu Šachta začali plnit lidmi. Přijeli nejen fanoušci bratrů Čermákových a významní hosté, ale také mnoho osobností ze sajdkárkrosu. Nechyběli několikanásobní mistři republiky z Příbramska – Josef Novotný, Evžen Kamenár nebo Josef Peták, dále současní soupeři kluků. Z Moravy vážil cestu Tomáš Vejchoda, druhý vícemistr republiky, nebo z Anglie přicestoval Brett Wilkinson, světové eso v sajdkárkrosu. Akci si samozřejmě nemohl nechat ujít ani Raimund Söllinger, zástupce rakouského motoru Mega, s jehož podporou bratři Čermákové jedou.

Na začátku se vzpomenulo na nedávno tragicky zahynulého Bohouše Šouna, rodinného kamaráda Čermáků a velkého fanouška motorsportu s velkým srdcem, který vždy svým humorem bavil ostatní. Promítáno bylo dojemné video z rozlučky s ním, coby spanilé jízdy Příbramí.

Od smutné chvíle se dále pokračovalo v programu. Velmi pěkné překvapení připravily bratrům Čermákovým opět jejich manželky. Nechybělo jejich vtipné video kopírující slavný Svět motorů. Na něj pak navázaly před zraky všech svým tanečním vystoupením v motokrosové výzbroji, které bylo velmi povedené a působivé. Je vidět, že kluci mají doma opravdovou oporu, proto také mohou dělat takové skvostné výsledky doma i na MS.

Po hvězdné chvilce Adély a Moniky Čermákových přišlo na řadu losování tomboly o hlavní cenu, a to pobyt na exotickém Bali. Každý se se svými lístky třepetal, aby mu vysněná hlavní cena a tedy skvělá dovolená vyšla. Los byl tedy netrpělivě vyhlížen. Po něm se pak výherce i ostatní přesunuli ven, jelikož bratři Čermákové připravili menší ohňostroj uprostřed města, takže na chvíli osvítili starou Příbram.

Jeho odpálením se párty překlenula do volné zábavy na tanečním parketu, kde při rytmické, moderní muziky to všichni, jak se patří, rozpálili. Nebylo divu, že se Čmeláčí afterparty protáhla až do ranních hodin, jak moc se všichni dobře bavili.


Poděkování za skvělou organizaci a hostitelství patří všem z týmu Čermák! Příští rok zase!


Časový harmonogram Čmeláčí párty:
18:00 – start
18:00 – 21:15 živá kapela
18:30 – prodej tomboly
19:30 – Svět motorů speciál
20:00 – 21:00 prodej věcí Čermák
21:00 – losování hlavní ceny tomboly a výdej tomboly
21:30 – „děcký“ ohňostroj
21:30 – DJ Morka
volná zábava
Text: Josef Hejnal
Foto: Zdeněk Růžička

18. 11. 2017

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
23.12.2017   03:36
hrabeodjezera napsal(a):

předmět

Ahoj kamarádi, byl jsem včera na návštěvě u Adélky a Ondry Čermákových a chtěl bych se podělit o pocity, které jsem tam zažil. Jsou neskutečně přátelští a kamarádští. Ještě jsem nepoznal tak vstřícné a příjemné přijetí. Ta pohoda a přátelské chování i přesto, že jsme si vlastně poprvé podali ruce se ani nedá popsat. Adélko a Ondro děkuji. Pavel