05.12.2017
Pepa Peták, velká osobnost ze světa rally a sajdkárkrosu, jenž doposud si prodlužuje závodní kariéru v sajdkárkrosu, slaví dnes 5.12.2017 své 58. narozeniny! Celá redakce Motolevel.com se přidává ke gratulujícím a s přáním všeho nejlepšího!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Pepa za svou dlouhou kariéru závodníka dosáhl mnoha titulů v rally, tak i v sajdkárkrosu (na přehled jeho dosažených výsledků v rally se můžete podívat kliknutím ZDE, v sajdkárkrosu ho zdobí zase dva republikové tituly). Těžko se hledá větší závodník tělem i duší, který svému sportu zasvěcuje celý život.

Nedávno znovu usedl za volant závodního auta v pražském rallysprintum, kde poděkoval Liborovi Joskovi za vše startem s jeho synem a Focusem WRC. Poslední léta ho ovšem můžeme spatřit zase v sedle sajdkárkrosového speciálu, kde poráží o několik let mladší jezdce. Letos sahal po triumfu v Přeboru ČR side, který mu při bodové shodě se soupeři unikl jen o jedno vítězství.

K našemu přání připojujeme také menší fotogalerii z letošní sezony Josefa Petáka v Přeboru ČR side. K narozeninám gratulujeme a přejeme hlavně hodně zdraví!
Text: Josef Hejnal
Foto: Zdeněk Růžička a Josef Hejnal, archiv Josefa Petáka

5.12.2017

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.