06.12.2017
O první adventní neděli jsme se vydali navštívit Ondřeje Čermáka, abychom s ním udělali pár fotografií k tématickým článkům, které můžete na našem webu vyhlížet v nejbližší době. Vzhledem k časové vytíženosti našeho nejlepšího spolujezdce jsme byli rádi, že si ještě před noční šichtou v práci na nás pošetřil chvilku a byl velice ochotný nám postát modelem a pomoci s článkem. Abychom vás trochu navnadili, připravili jsme pár snímků ze zákulisí našeho odpoledne s Ondrou.
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Samozřejmě jsme se trefili v době, kdy se u Čermáků zrovna připravovala vánoční výzdoba před rodinným domem. U ní jsme se na chvíli zastavili a následně už naše kroky vedli do garáže, kde se připravuje technika kluků na závody.

Tentokráte jsme nezavítali z důvodu, abychom s Ondrou dělali interview, na to ještě přijde čas, ale chtěli jsme s ním vytvořit pár modelových snímků na téma „Práce mitfáry“ a „Sajdkárkrosová výstroj“. Oslovili jsme ho také z důvodu, že patří mezi světovou špičku mezi spolujezdci a je tou nejlepší osobou, která může dodat našim článkům na odbornosti.

Strávili jsme u nich v garáži dlouhou chvíli a pobavili se o všem možném. Můžeme prozradit, že nyní se kluci zaměřují zejména na své rodiny, aby jim vynahradili čas ze závodní sezony, a na své zaměstnání. Co se týče závodů, tak právě se u nich usilovně řeší zajištění příští sezony, aby se znovu mohli pokusit atakovat přední příčky na MS a u nás obhájit mistrovský titul. Jejich zimní příprava na zvýšení fyzické kondice nabírá na obrátkách, oba nechtějí nic podcenit.

Jsme ale rádi, že jsme se vešli do nabitého programu Ondřeje, nyní se můžete pokochat náhledem na „Čmeláčí sídlo“ a dílnu. Pár cvaků také patří zákulisí našemu tématickému focení.Text: Josef Hejnal
Foto: Zdeněk Růžička

6.12.2017

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.