06.03.2018
Devátá zastávka AMA SX 2018 a letošní druhý Triple Crown poslal mezi zraněné hned tři TOP jezdce. Zdravotní update Dylana Ferrandise, Justina Hill a Blake Baggetta najdete právě zde!
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Dylan Ferrandis

Francouzský jezdec třídy 250SX East jezdící v týmu Monster Energy/Yamalube/Star Racing Yamaha utrpěl během druhého večerního závodu dost tvrdé setkání se zemí, které vyústilo ve zlomenou ruku, zub a možná je i zlomená čelist. K pádu došlo po kontaktu s bariérou na odrazu trojáku, takže Dylan šel do protihrany. Podobná věc se stala také Westonovi Peickovi. Dylan zamířil do domovské Francie, kde postoupí další vyšetření a nutné operace.

 

Justin Hill

Také Justin Hill nedoletěl svůj pokus o troják a odnesly to jeho prsty na nohách, které si dle svého vyjádření zlomil. Dle oficiálního týmového vyjádření by ale měl být brzy zpátky na RM-Z250 a bude se připravovat na návrat západní divize slabší třídy, kde jezdí s číslem 1 pro obhajujícího šampiona.

 

Blake Baggett

Blake šel k zemi během třetího večerního závodu a poranil si při tom zápěstí. On i tým Rocky Mountain ATV/MC-WPS-KTM doufají, že bude zápěstí v pořádku a bez větších zranění. Blake postoupí další testy a pokusí se připravit na další závod v ikonické Daytoně.

 

Připravil: Jiří Kružík

Zdroj: racerXonline.com

6. 3. 2018

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.