30.03.2018
Dovolte nám, abychom vám představili projekt dokumentárního filmu o stále více se rozvíjející subkultuře Café racerů a ostatních custom motocyklů. Tento dokument je první svého druhu, nebyl natočený žádný celovečerní dokument s touto tématikou. Bude o českých i zahraničních jezdcích z celé Evropy, kteří milují svobodu a jedinečnost.
ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

O garážích, ve kterých vznikají ze starých unavených motorek originální projekty, které berou za srdce nejen své stvořitele, ale i široké okolí. O motocyklech, které jsou všechno, jen ne tuctové a zaměnitelné.
 

Dokument plný nádherných záběrů na symbiózu strojů, lidí a divokých jízd. Odhalíme vznik stylu Café racer a procestujeme celou Evropu, kde navštívíme garáže, dílny, akce a spoustu zajímavých osobností.

Celé natáčení po Evropě pojmou autoři projektu formou roadtripu a budeme skoro 2 měsíce na cestách. Už celé toto dobrodružství budeme sdílet s fanoušky na facebooku a budovat si velkou základnu fanoušků.
 

Jsme tým mladých kreativců, které pojí láska k motocyklům s duší a touha tvořit. Dokument Soul Riders bude prezetován v příštím roce na mnoha výzmaných festivalech spojených s touto subkulturou i mimo ni. Jelikož bude film obsahovat i zahraniční garáže, jeho premiéru plánujeme také v Německu, Francii, Velké Británii, Polsku, Švýcarsku, Itálii nebo ve Španělsku.

Film není zaměřený pouze na motorkáře a fanoušky custom motocyklů, ale i na lidi, kteří milují cestování, svobodu a umění. Více informací najdete třeba na Facebooku Soul Riders


Soul Riders tým

30. 3. 2018 

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.