15.05.2018
Mediální zájem o LAMAX GP CZE v Kramolíně u Nepomuku byl největší ze všech tamních ročníků. Početné televizní štáby, kamion s největší střižnou v Evropě, množství fotografů a novinářů. Od dob Ouběnic se konečně zase přenášelo v živém vysílání! Za vším hledejte práci TV crew WSC, resp. APO Multicam, která už druhou sezonu natáčí a živě přenáší zavody MS sajdkár.
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Dobré PR pak zapříčinilo i největší návštěvu, která za víkend činila kolem 5000 diváků. Ti, kteří nemohli přijet, mohli sledovat závod přímo na stránkách fimsidecarcross.com, SPORT5, motorsport .tv. Závody sajdkár z Kramolína tak šly do celého světa!

Veškeré video sestřihy, ale i celý záznam z MS Kramolína jsme sesbírali a připravili u nás na webu níže:

Celý záznam z GP CZE naleznete na stránkách SPORT5 na:

sport5.cz/motor/lamax-grand-prix-ceske-republiky-paty-zavod-mistrovstvi-sveta-v-sajdkarkrosu-z-kramolina-1-jizda-dc479a6e.html

MS v Kramolíně neuniklo ani ČT, která dávala stručnou zprávu v hlavních večerních novinách v pořadu Branky body vteřiny. Na ten přejdete zde:

www.ceskatelevize.cz/sport/moto/moto-videa/374742-cermakove-v-kramoline-v-ms-v-sidecarcrossu-obsadili-trinactou-pricku/Práci TV crew WSC můžete zkouknout níže:

Sobotní kvalifikace:Nedělní závody:Celá první jízda:Video z každé GP sidecarcross můžete sledovat na stránkách: https://www.fimsidecarcross.com/
nebo také na youtube kanále WSC ZDE.Připravil: Josef Hejnal
15.5.2018

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.