08.07.2018
Český šampionát si dává nyní letní prázdniny, takže většina republikových i přeborových sajdkárkrosařů má volno. Na začátku srpna se všem ale nabízí účast na prestižním volném závodě v rakouském Nursch v blízkosti našich hranic. Jedná se o zajímavou akci na celý víkend 4.-5.8.2018 spojenou s večerní zábavou. Tahákem je pak účast čtyřnásobných mistrů světa v sajdkárkrosu Hansi Bächtolda a Fritze Fussa ze Švýcarska. Neotálejte se přihlásit a určitě si tento nevšední podnik nenechte ujít!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

V Nursch místní organizátoři započali s tradicí pořádáním mezinárodních podniků nedávno a velmi povedené minulé ročníky jsou příslibem i k tomu současnému.

Motovíkend započne již v sobotu 4.8.2018, kdy bude na programu „Waldviertel Motocross Cup“ s více než 200 vysoce motivovanými amatérskými piloty na sólech. Souběžně se s nimi na trati ukáží také „mopedy“ se 4hodinovým závodem. Večer pak paddock ožije zábavou, kdy k poslechu a tanci bude hrát živá kapela! Určitě to bude stát za to!

V neděli 5.8.2018 vše vygraduje Goaßbergtrophy. Na pořadu budou závody Auner Cup, KTM Challenge nebo Int. Seitenwagen. V motokrosu se představí třídy MX2, 125cm³ – 2takt, MX-Open, junioři a classici.

Významnými VIP hosty budou švýcarské hvězdy v sajdkárkrosu Hansi Bächtold a Fritz Fuss (čtyřnásobní mistři světa z let 1984, 1985, 1986 a 1987) na holandském Jumbo EML, s kterým získali všechny své tituly!

Podle plánů, programu, zábavy a pozvaných hostů to bude v rakouském Nursch velké! Jestliže o prázdninách máte volno a chtěli byste na závody do Nursch vyrazit, určitě neváhejte s přihláškou!

Pořadatelé zvou všechny české sajdkárkrosaře z přeboru a z republiky k účasti! Veškeré informace nalezenete na jejich stránkách:

www.motocross-nursch.at

Přihlašovací formulář naleznete na výše uvedené adrese nebo u nás pod článkem v příloze. Dále na samém místě naleznete i program na neděli 5.8.2018.

S přihlášením i podáním dalších informací vám pomůže Josef Peták na tel.č.: 608 170 784.Připravil: Josef Hejnal
8.7.2018

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.