07.08.2018
Chcete se zúčastnit největšího motokrosového svátku - Motokrosu národů (MXoN) i v roce 2018? Nabízíme možnost připojit se k české výpravě na tento závod a zažít tak atmosféru největšího podniku, jaký motokrosový svět nabízí.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Jaký je plán?


Termín cesty je 02.10. – 10.10. 2018 – odlet z Prahy.


Společně s českým týmem odletíme do USA. Zatímco si závodníci budou řešit povinnosti a přípravu motorek, budeme mít pár dní na výlet v okolí Chicaga (volný program). Je možnost zůstat u jezera, navštívit továrnu Harley Davidson v Milwaukee, podívat se na 2. nejvyšší budovu USA - Sears Tower v Chicagu, podívat se na známou chromovanou fazoli Cloud Gate, nebo se prostě jenom podívat aspoň na kousek známé silnice Route 66.Kde se bude spát? 


Po příletu si vypůjčíme obytné auto, které je pro 4 – 6 lidí. Z toho důvodu je potřeba vytvořit si skupiny, v každé je potřeba mít alespoň jednoho řidiče staršího 21 let.


Vstupenky na závody – započítáno v ceně
– vstupné zajistíme v rámci reprezentačního týmu. Vstup včetně depa tak vyjde o něco levněji než klasickou cestou.


Závody


Tento rok se MXON (6. - 7. 10. 2018) jede na známé trati Red Bud, která se proslavila hlavně svým pověstným skokem Larocco´s Leap. Pošlou to i naši kluci ?


Kolik to stojí?


Letenka + půjčení obytného auta při obsazení 4člennou posádkou + vstupenka + asistence a doprovod vyjdou na 39 000 Kč/osoba. Cena se může snížit v případě většího počtu lidí v jednom autě (počítáno 250 USD na osobu).


Pokud se přidáte k naší výpravě budete mít po celou dobu asistenci, poletíme společně, pomůžeme vám vyzvednout obytné auto, můžeme společně putovat a kempovat. Před odletem opět budeme k dispozici při vrácení auta.


Cena nezahrnuje cestovní pojištění, pohonné hmoty (Chicago – Red Bud = cesta 200 km), mýto na zpoplatněných cestách – cca 150 Kč.
 


V případě dotazů získáte více info od:

Jan Tománek +420 607 818 148
Jiří Čepelák+420 777 216 268


Publikováno:
7. 8. 2018  

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.