09.09.2018
Pojďme si připomenout královskou jízdu nových mistrů světa Marvina Vanluchena a Ben van den Bogaarta světovou sezonou 2018 ve formě exkluzivního videa z dílny TV crew WSC, ve kterém uvidíte nej momenty této belgicko-nizozemské posádky v letošním roce. Od jejich první vyhrané GP až po šňůru jejich vládnutí šampionátu! Jak rostla nová hvězda světového sajdkárkrosu?! Dále přikládáme i video z jejich velké párty v rodném městě Marvina v Oostrozebeku.
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Ve čtvrtek 6.9.2018 večer se v belgickém Oostrozebeke konala velká oslava mistra světa v sajdkárkrosu Marvina Vanluchena s jeho spolujezdcem Ben van den Bogaartem. Jejich pompézní příjezd do města i na pódium natočila místní TV. Na videu vystoupí samotní mistři světa Marvin Vanluchene a Ben van den Bogaart, děda Leon Vanluchene, novinář ze sidecarcross.be Rik Claeys, sestra Marvina - Laethitia Vanluchene, Dominique Lefebre a světová hvězda motokrosu Steve Ramon z Belgie. Marvin prozradil, že svůj světový titul věnuje svému zesnulému otci Benovi, který zemřel v roce 2013. Jeho otec byl totiž také známý motokrosový jezdec a Marvina k motorkám přivedl.

Odkaz na toto video naleznete na:   www.focus-wtv.be/nieuws/wereldkampioen-vanluchene-gevierd'A poslední video už kopíruje královskou jízdu za titulem belgicko-nizozemské dvojice Vanluchene- van den Bogaart, na kterou jsme nejdříve poukazovali. Vychutnejte si sezonu MS sajdkár 2018 těch nejúspěšnějších!

Připravil: Josef Hejnal
Foto: Stijn Vanoverbeke
Video: TV crew WSC společnosti APO Multicam

9.9.2018

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.