29.10.2018
Tým STR Promotorsport uzavřel letošní sezonu v sobotu 27.10.2018 na domácí trati v Medlově. Spolek Promotorsport se svými členy uspořádal tradiční ukončení sezóny pro své sponzory, reklamní partnery, fanoušky a přátele. Novinkou byl premiérový závod horských kol.
sidecarcrossSidecarcross

"Perfektně připravená trať AMK Medlov přivítala v sobotu dopoledne všechny zúčastněné v ideálním stavu. Během dopoledne začalo sem tam mrholit, ale to neodradilo desítky zájemců o svezení na sajdkárkrosovém speciálu. Naši závodníci a závodnice byli k dispozici jednak na trati, ale také v depu všem otázkám zvědavých fanoušků a příchozích.

Předpověď počasí se začala naplňovat a při startu závodu MTB začalo lehce pršet. Asi po třiceti minutách odjetého času se vlivem deště začala trať stávat neregulérní, a tak musel být závod předčasně ukončen. Nicméně i tak se líbil jak divákům tak i závodníkům.

I přes horší počasí se ho zúčastnilo přes třicet závodníků a všichni si zaslouží obdiv a pochvalu. Za svoje výkony i účast byli odměněni pěknými cenami, které do tohoto závodu věnovali reklamní partneři a sponzoři pořádajícího týmu Promotorsport, kterým tímto děkuji.

Zároveň chci poděkovat členům našeho spolku Promotorsport za obětavou práci při organizaci této vydařené akce."