02.11.2018
Další rozlučka s letošní sezonou je před námi! V sobotu 3.11.2018 ji pořádá tým Pokorný-Čiko v Sedlčanech na trati, kam se tím sajdkáry vrací po dlouhých 36 letech. Přijměte naše pozvání a přijďte si zpestřit sobotu v přátelské atmosféře závodního týmu a možnosti svezení na závodním speciálu! O programu se dočtete níže!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

„Vážení přátelé,

velice nás těší váš zájem o událost a zde přinášíme lehké info:

Dne 3.11. od 12 hodin odstartuje celý program! Bude se jednat o ukázku sajdkárkrosového sportu, příležitost zblízka okouknout závodní techniku a vyzkoušet si na vlastní kůži místo spolujezdce !!!

Vše pod taktovkou domácí posádky #55 Jaroslav Pokorný - Lukáš Čiko, která v letošním seriálu závodů Mezinárodního Mistrovství České Republiky obsadila v konkurenci 24 posádek výborné 8.místo a zúčastnila se také jednoho závodu Mistrovství světa!!! Samozřejmě tu nebudou sami. Jako hosté dorazí posádky Přeboru České Republiky:

#66 Hranický-Lizánek
#73 Rozhoň-Poledník
#38 Šárka-Šárka

poté dorazí také mitfára Láďa Ochtábec a možná také jedno PŘEKVAPENÍ!

Doufáme, že nás nezklame počasí a akci si společně užijeme!!! Na závěr bychom chtěli poděkovat RAC Sedlčany za možnost pořádaní akce.“Neváhejte a určitě si přijďte sajdkárkrosovou sobotu do Sedlčan užít! Jasný tip na plán máte! Abychom Vás ještě navnadili, přidáváme pár akčních snímků posádky Pokorný-Čiko, která se letos velmi vytáhla a po kvalitních výkonech se prodrala do elitní desítky českého šampionátu a zabojovala i na MS v Kramolíně!
Připravil: Josef Hejnal

2.11.2018

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.