05.11.2018
V kuloárech se šíří mnoho fám a spekulací o sajdkárkrosovém týmu Čermák a jejich pokračování či nepokračování v roce 2019. Nyní proto bratrská posádka vydala oficiální prohlášení, ve kterém vše uvádí na pravou míru a objasňuje své rozhodnutí. Více níže!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

"Musíme reagovat na určité nejasnosti o našem dalším pokračování v sezóně 2019 a říci, jaká je momentální situace v týmu.

Jak všichni dobře víme, samotný závěr sezóny nás stál spousty sil a zklamání. Problémy s technikou a k tomu všemu i těžký pád s dlouhodobou léčbou zapříčinil i to, že jsme se rozhodli v sezóně 2019 nestartovat. Vždy jsme svým výkonem chtěli ze závodů vytěžit maximum. Snažili jsme se díky našim sponzorům zúčastňovat kompletního seriálu závodů mistrovství světa, a to nás po většinu sezón drželo v TOP 10 i v TOP 5. Děkujeme všem sponzorům‼️!

A bohužel, v tuto chvíli víme, že příští rok by nebyl podle našich představ, tak jak jsme doposud byli zvyklí. Jen čas ukáže, zda Čmeláci ještě někdy vzlítnou.

MOC DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ NÁS VŽDY PODPOROVALI‼️! Proto přijďte s námi ukončit sezónu 2018 v sobotu 8.12.2018 od 17:00 v klubu Šachta v Příbrami.

Těšíme se na Vás

Tomáš a Ondřej Čermák“
(joh)
5.11.2018

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.