03.12.2018
Všichni mistři světa motocyklového sportu se dočkali oficiálního ocenění od FIM. Slavnostní akt se odehrál v neděli 2.12.2018 v Andorra la Vella. Mezi nimi nechyběli ani mistři světa v sajdkárkrosu Marvin Vanluchene z Belgie a jeho spolujezdec Ben van den Bogaart z Nizozemska.
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Pompézní akce, která se koná vždy ke konci roku, poutá velký mediální i veřejný zájem. Do Andorra la Vella se znovu sjela řada osobností, hvězd a aktuálních mistrů z motocyklového odvětví. Víkendový mítink vyvrcholil v neděli večer při slavnostním dekorování a ocenění všech motocyklových mistrů světa, kteří si předtím užili chvilky slávy i na autogramiádě a tiskové konferenci, aby posléze si přišli převzít ocenění od FIM na pódium v záři reflektorů a blýštění fotoaparátů.

Pro přiblížení atmosféry, která vládla při svátečním večeru na FIM awards 2018 v Andorra la Vella, doporučujeme navštívit následující stránky:
http://fim-awards.com/the-champions/2016/11/2/jan-hendrickx-m5dma

Níže pak přikládáme fotografie mistrů světa v sajdkárkrosu publikovaných českou TV crew WSC, která se galavečera zúčastnila.(joh)
Zdroj: FIMawards, WSC

3.12.2018

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.