05.02.2019
Světové týmy jsou již v plném tréninku na sajdkáře, protože již za nedlouho začne nová kapitola seriálu MS sajdkár. Každý se snaží co nejlépe připravit a vyladit vše kolem týmu. Změn během zimní pauzy proběhlo již mnoho. Čilý ruch byl zejména v Belgii a Nizozemsku, kde je asi největší sajdkárkrosová základna. Nepřekvapí, že další zprávy se linou právě odtud. Do MS chce s razantnější silou vejít belgické mládí. Aktuálně se skloňuje nově utvořená dvojice Dylen Boussy a Andy Schlinnertz.
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Belgie chrlí samé mladé talenty - mistr světa Vanluchene, Dierckens nebo Janssense, kteří se velmi prosadili v minulé sezoně do úzké elity. V jejich stopách zajisté bude chtít jít nově utvořená dvojice Dylen Boussy a Andy Schlinnertz. Oba se již na světových i evropských šampionátech představili a nabrali pár cenných zkušeností.

V případě Dylena to byly občasné starty na MS a konečné umístění v tomto seriálu na 35. příčce. Do belgického šampionátu moc nezasáhl, pouze dva závody. Obsadil zde konečné 9. místo. V sezoně 2018 mu dělal spolujezdce zkušený Dagwin Sabbe, s kterým se na konci rozešel. Oproti tomu Andy nabíral zkušenosti na evropském šampionátu, kde se mu povedlo na jednom podniku dojet na 4. místě. Pilota mu dělal van de Lagemaat.

Pro letošní ročník ale spojí síly s Dylan Boussy. Belgické duo plánuje účast na světovém šampionátu a také ještě na dalších mezinárodních závodech. Na tratě vyrazí s technikou WHT - KTM.

Za redakci Motolevel.com přejeme této velmi mladé posádce hodně štěstí!Připravil: Josef Hejnal
6.2.2019

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.