07.02.2019
Ještě než se vůbec rozběhnou světové, evropské, mezinárodní a národní šampionáty v sajdkárkrosu, koná se tradiční „otvírák“ sezony v nizozemském Eersel v neděli 24.2.2019, kam jsou zváni všichni jezdci ze side a quad. Nabízí se jim první letošní měření sil v uvolněné a přátelské atmosféře, kde půjde se zejména dobře pobavit a také zjistit, jak na tom jsem po zimě. „Otvírák“ vábí nejen domorodé týmy, ale také i ty z okolních států. Závod je tedy otevřen pro všechny zahraniční jezdce!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Už po několikáte bude „otvírák“ hostit motokrosový areál MCC De Kempen v nizozemském Eersel na rozhraní Belgie a Nizozemska. Tradiční poměření sil před sezonou vypukne v neděli 24. února 2019. Kromě sajdkár pojedou také čtyřkolky ve třídě open.

Sajdkárkros bude mít vymezeny celkem čtyři kategorie - junior, hobby a veteráni, národní a mezinárodní. Každá pojede svůj vlastní závod. Pokud bude v kategorii hobby a veterán dostatek registrací, bude tato kategorie také rozdělena.

Stanoveny jsou i ceny startovného. Sajdkárkrosová posádka s licencí KNMV nebo MON zaplatí 30 Euro, čtyřkolky 20 Euro. Ostatní, co nemají takovou licenci, musí zakoupit jednodenní pojištění na místě. To je k dispozici za cenu 17,50 € na osobu. Přenocování na místě není povoleno. Brána areálu se otevře v den závodu v 7 hodin. Registrace jezdců bude probíhat od 8-9 hodin.


Předběžně se však můžete zaregistrovat na webových stránkách MCC De Kempen na:
www.mccdekempen.nl.

Na portále smxpics.be naleznete další informace a také aktuální stav přihlášených:
http://www.smxpics.be/V2/inschrijven-voor-de-seizoensopener-2019-te-eersel/


Připravil: Josef Hejnal
Zdroj: smxpics.be

7.2.2019

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.