08.02.2019
Čím více se dostane sajdkárkros do médií, tím pro něj lépe. Je běžné, že ho můžeme vidět ve sportovních pořadech různých televizních stanicích. Už méně obvyklé je, že by si někdo zval jezdce sajdkárkrosu do pořadů spíše zábavných. A přeci! Průlomem bylo už vystoupení ve Snídani s Novou. V minulém roce se však sajdkárkros překvapivě objevil na televizní stanici, kde by ho asi málokdo hledal. Profláknutý TV Šlágr, zaměřený na hudební produkci, totiž ve svém pořadu hostil rally a side legendu Josefa Petáka! Níže se podívejte na video!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Jestli o někom můžeme říci, že je zosobněním závodníka, napadá mě jedno jméno, Pepa Peták. V motoristickém sportu toho mnohé dokázal a zajisté by to vydalo na nejeden dlouhý článek nebo knihu. Svým jezdeckým uměním a úspechy si udělal velké jméno. Pořád tak přitahuje mediální pozornost a je vděčným hostem některých TV pořadů. V minulém roce přijal pozvání od moderátora TV Šlágru a zároveň svého kamaráda Vratislava Měchury, který ho pozval společně s dalšími závodníky do svého pořadu jako výraznou osobnost z motosportu.

Během vysílání se tak probírala jeho závodnická činnost a jeho neutuchající chuť pořád závodit. Samozřejmě, že se řeč stočila i na sajdkárkros, kde Pepa zahájil svou slavnou jezdeckou kariéru a získal i republikový titul. Nyní si prodlužuje kariéru v Přeboru ČR side.

A jelikož TV Šlágr je hudební televize, tak i všem pozvaným hostům pěkně zahráli. Níže si můžete pustit video z tohoto vysílání.


Připravil: Josef Hejnal
8.2.2019

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.