07.04.2019
V sobotu 6.4.2019 se v Příbrami na Pichcích konala tradiční akce „Vítání jara“, kterou zavedli před lety bratři Čermákové a úspěšně v ní pokračují. Nyní ji pořádali společně s BO Motor-Oil Racing teamem, který tak představil jak širokou základnu závodníků má.
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Pořadatelé si objednali hezké počasí, a to jim bezezbytku vyšlo, takže příliv návštěvníků se jen hrnul, aby si užil krásný motoden na skromné trati na Pichcích. Všichni přítomní se mohli těšit na několikanásobné mistry republiky bratry Čermákovy a dále na početný BO Motor-Oil racing team i s podporovaným Triatlon teamem Příbram.

Všichni závodníci jim byli k dispozici. Kdo našel odvahu, což se překvapivě týkalo hlavně dětí, se mohl povozit na závodních speciálech, sajdkáře a čtyřkolce. Na děti bylo dále myšleno, protože v areálu se jim postavil velký skákací hrad BO Motor-Oil. Dospělí si zase mohli posilnit ostřejším nápojem a přitom si zašlapat na Partykole Bigride. Připraveno bylo občerstvení, aby i chuťové pohárky si přišly na své!

„Vitání jára“ se velmi povedlo, což se i odráželo na spokojených tvářích návštěvníků!
Text: Josef Hejnal
Foto: Petr Šulc a Monika Čermákové

7.4.2019

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.