13.04.2019
Jak všichni dobře vědí, James Stewart nezávodil už od 23. července 2016. Nakonec jsme se nedočkali ani veřejného prohlášení, které předznamenával jeho Instagram post v předvečer startu sezóny 2017. Fanoušky, média i všechny lidi kolem tak nechal v bublině nejasností, co bude dál. Půjde do důchodu? Nebo se vrátí k závodění?
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Před pár týdny vyhodil JS7 na sociálních sítích teaser na nový klip, v němž zaznělo, že plná verze bude k dispozici 29. března. A tohle video, které postnul pod jeho značkou Seven, se opravdu objevilo. Ve čtyřiatřicetiminutovém rozhovoru se James rozpovídal hned o několika tématech. Video uvádí, že jde o první část a končí grafickým zobrazením, že bude pokračování. Stewart pořád nenaznačil, co bude dál s jeho kariérou, ale možná bude tato otázka zodpovězena v dalších epizodách. Nicméně i těchto čtyřiatřicet minut vás přiková k monitorům či displejům.


Video poskytuje vzácný vhled do osobního života JS7
, v němž se nezdráhá hovořit ani o rodičovství jeho dvou dětí, jimž je šest měsíců a dva roky. „Chci, aby jedno dítě už chodilo a další pracovalo,“ vtipkuje a říká, že nechce mít z dětí slabochy. James rovněž prozrazuje, že největší životní lekce mu dalo, když vyrůstal bez financí. A v současné době se snaží nastolit rovnováhu, v níž hraje prim, aby si užívaly jeho děti života, který si on sám nemohl dopřát, ale zároveň zůstaly nohama na zemi a pokorné.


Stewart rovněž rozebírá závodění s Rickym Carmichaelem z doby, kdy závodil na Kawasaki a vysvětluje, proč to všechno skončilo.


Dost bylo řečí, koukejte, protože tohle opravdu za váš čas stojí.

 

#7 Raw, episode one from SEVEN on Vimeo.
 

Připravila: Lucie Havlíčková (luh)
Video: Seven
Zdroj: RacerX, photo Collin Speckner
13. 4. 2019 
 

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.