16.04.2019
Taky jste hledali marně Filipa Neugebauera o víkendu ve výsledcích, nebo přímo v depu či na trati Fürstlich Drehna během ADAC MX Masters? Pak pro vás máme informace přímo od Filipa, co nešťastného se mu přihodilo...
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

"Pro ty z vás, kteří jste na prvním závodě ADAC MX Masters marně hledali #134... Bohužel mě v pátek před závody chytla záda. Naneštěstí tak moc, že jsem se nemohl skoro hnout. I přes snahu fyzioterapeuta, použití tapingu a prášku proti bolesti to na motorce prostě nešlo! Byl jsem tedy nucen závod vynechat! Teď je naštěstí až do 1. května volno, tak mám trochu prostor se dát dokupy po všech zdravotních problémech, které už mě přes měsíc sužují. A uvidíme se začátkem května na Myjavě a v Pacově! 


For those who were missing the green #134 at the first rd of ADAC MX Masters... Unfortunately something happened to my lower back on Friday before the race weekend and I almost could not move on Saturday! I tried to ride in the practice but it was just not possible... I am really sorry about that and hope to see you all in few weeks at rd 2 in Möggers..."


Zdroj: FB Filip Neugebauer
16. 4. 2019

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.