18.04.2019
Rockstar Energy Husqvarna jezdec Dean Wilson na svém Instagramu informoval, že už ho po zbytek Monster Energy AMA Supercrossu 2019 neuvidíme. Dean na začátku týdne absolvoval magnetickou rezonanci, která prokázala zranění ramene a rovněž diagnostikovala pohmožděnou ledvinu.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Dean řekl, že zranění nevyžadují operativní zákrok, ale bude potřeba pár týdnů odpočinku a terapie, aby bylo možné zjistit, co bude dál. Wilson se pohyboval průběžně na osmém místě v osmém kole během 450SX Main Eventu v Denveru. Pak mu ale nevyšla rytmická sekce, kdy přeletěl přes řídítka a přistála na něm motorka. Proslýchá se, že za tenhle pád mohly technické problémy.


„V hlavním závodě jsem se pohyboval někde kolem sedmého místa. Při průjezdu rytmickou sekcí, konkrétně na trojáku, se přihodilo něco podivného, což zapříčinilo, že se mi motorka zapíchla do země a vykopla mě přes řídítka. Největší problém vidím v tom, že jsem tenhle rok makal, abych se dokázal vrátit při síle a ejhle,“ povzdechl si Dean.


Dean si poslední roky vybral řádnou dávku smůly. Před méně než rokem podstoupil operaci ACL, ale i přest tyto útrapy se dokázl blýsknout jednou z nejlepších sezón. A neodpouštěl si uštěpačně reagovat na komentáře směřované na jeho osobu. „Lidi říkají. Wilson se zase zranil, jaké překvapení. A přitom tyto trable zapříčinilo kolikrát něco, co nebyla moje vlastní vina.“


Wilson v letošním roce začínal AMA SX 2019 coby privátní jezdec. Nicméně po zranění Jasona Andersona a přesunu Zacha Osborne do čtyřistapadesátek se po pár dobrých výsledcích ozval Rockstar Energy Husqvarna team a vzali ho pod svá křídla. Wilson se připojil v šestém kole v Minneapolis. Od té doby se mu povedlo urvat jedno pódium a čtyři TOP5 výsledky.


Dean také prozradil, že udělá maximum, aby byl připravený na start outdoor Lucas Oil AMA Pro Motocross šampionátu opět za Rockstar Energy Husqvarna team.
 

Připravila: Lucie Havlíčková (luh)
Zdroj: RacerX
18. 4. 2019
 

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.