19.04.2019
Nezáleží na tom, jestli Chada Reeda z JGR / Suzuki teamu milujete nebo nenávidíte, každý by měl ocenit Chadovu upřímnost. Jsme si jistí, že Chadova schopnost vyjádřit vždycky naplno svůj názor má co dělat s jeho věkem a také celkovým postavením v tomto sportu. Reed se nikdy nebál říct, co si myslí. Obvykle je hodně dobrý ve vyjadřování toho, co si nemusí nechat pro sebe.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Při minulém SX v Denveru si Donn Maeda ze SwapMotoLive.com odchytil Chada a vyzpovídal ho, co má dál v plánu. Především se z něj snažil vytáhnout, jestli platí, co Chad předeslal, že se vrátí do finálového SX klání v Las Vegas. „Mým cílem je vrátit se ve Vegas,“ řekl Reed Donnovi ve video interview, jehož plné znění máte níže. „Myslím, že hodně lidí by se na to vykašlalo. Seděli by prostě na gauči a říkali si, že budou mít léto jen pro sebe. Ale tohle opravdu nekoresponduje s mým stylem myšlení.“


Přejme #22 hodně štěstí a i kdyby se mu povedlo vrátit ve Vegas, nebo ne, doufejme, že to není poslední šance vidět tohoto šampiona na startu. Checkněte video interview níže.


Připravila:
Lucie Havlíčková (luh)
Zdroj: MX Large
19. 4. 2019

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.