02.05.2019
Přijměte naše srdečné pozvání na v pořadí druhý závod Mezinárodního mistrovství ČR v sajdkárkrosu a quadcrossu, které se koná na trati v Jiníně u Strakonic tuto sobotu 4.5.2019. Můžete očekávat zajímavou a napínavou podívanou borců na sajdkáře a čtyřkolce, která nikdy nezklame. Odnesete si plno zážitků a radosti, takže neváhejte se zúčastnit a přijet!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Ohlédnutí za prvním závodem v Mohelnici a co nás čeká v Jiníně?

Hned na úvodním podniku to nevídaně rozbalili favorizovaní Kolenčík-Hejhal. Dominovali po všech stránkách a prakticky neměli konkurenci. Formu nabrali již z předcházejících závodů v Německu a v Mohelnici ji jenom potvrdili. Druzí za nimi se vždy drželi bratři Hrochové, kteří se taktéž odpoutali od soupeřů. Stupně vítězů pak uzavírali bratři Boukalové z BO Motor-Oil racing teamu. V Jiníně můžeme očekávat podobný průběh. Kolenčík-Hejhal jsou favorité a bude těžké s nimi soupeřit. Fanouškovská obec pak upíná zrak i na restart dvojice Černý-Musil a jejich motoru JJDVM Jawa se stříkačkou. S výkonem by měli jít nahoru, takže v Jiníně můžete čekat urputné boje na špici.

S republikou se sveze také přebor třech kategorií. V té první poutá na sebe pozornost nestárnoucí Pepa Peták, který v Mohelnici vyhrál před Janem Polívkou. Můžeme předpokládat, že obě dvojice si to rozdají i v Jiníně. Naopak u veteránů je situace velmi jasná. Znovu kraluje Stanislav Hutira. Klasiky zase zdobí jméno dvojnásobných mistrů republiky bratrů Zatloukalových, kteří si v Mohelnici dojeli pro stříbrný věnec. Ten zlatý si nasadil Miroslav Pokorný. V Jiníně bude záležet, kdo bude startovat a podle toho se bude odvíjet také pořadí.

Výsledky z Mohelnice naleznete u nás na webu ZDE!


PROGRAM závodní soboty 4.5.2019 v Jiníně:Odkaz na celý harmonogram a ZÚ: www.autoklub.cz
Jako na každých závodech MMČR side a quad budou i v Jiníně stát stánky Autoprofi Motoshopu a BO Motor-oil, kde si budete moci zakoupit produkty pro váš motoristický koníček. Společnosti jsou taktéž hlavními partnery seriálu MMČR side a quad.


Jestliže přemýšlíte nad víkendem, určitě do něj zařaďte návštěvu Jinína a přijďte se podívat na pořádné motoristické zápolení! Bude to stát za to!(joh)
2.5.2019

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
03.05.2019   15:27
Skalacek napsal(a):

Poděkování

Chci tímto poděkovat pánům Pepi Hejnalovi a Zd. Růžičkovi za příkladnou práci reportérů v sajdkárkrosu. Díky za jejich fotky a reportáže, které pořizují jak na domácím MMČR, tak i na většině závodů MS. Pro nás, kteří pamatujeme ještě slávu Ouběnic a průkopníka sajdkárkrosu pana Frantu Hejnala, je to jediná příležitost, jak získat informace o dění v tomto vynikajícím sportu. Kluci děláte to výborně a ještě jednou děkuji. Kraťák

03.05.2019   14:45
pechr napsal(a):

Technika PC

Odpověď patřila do jiné místní diskuse ohledně moto sportu a házení všech motorkářů do jednoho pytle.

02.05.2019   20:55
Pepi napsal(a):

to pechr

Dobrý den, můžete být více konkrétní? Co vám nepřijde objektivní? Je to pozvánka na závody. A pro vaši informaci na motolevelu nejsme placení ;-)

02.05.2019   20:06
pechr napsal(a):

Co to je?

Dnešní článek, moc hezké, ale nepatří do tohoto sportu. Skvělá parta závodníků a fanoušků si nezaslouží, aby někdo za pár korun psal tyto články. V side se pohybuje mnoho skvělých lidí a sportovců. Takže prosím více objektivity.