20.06.2019
V létě se více než kdy jindy vydáváme na cesty autem, které bývají kolikrát delší než průměrné dvě hodiny. Přinášíme vám pár tipů, jak si výlety celkově zpříjemnit.
autaAuta
KomentářeKomentáře
ChatChat


 

1. Voňavý tip: NIKI Crystal Swarovski – Black Gold

Není lepší pocit, než otevřít dveře vašeho automobilu a vstoupit do prostoru, který krásně voní. Vybrali jsme pro vás luxusní vůni NIKI Crystal, která je osazena 160 originálními krystaly Swarowski, což jí dodává jedinečný vzhled. Konkrétně doporučujeme vůni „After Midnight“.
 

Balení obsahuje tedy blýskavý držák na vůni, kterou lze později vyměnit za jinou. Pravost krystalů potvrzuje certifikát Swarovski, umístěný v luxusní černé krabičce. 

2. Osvěžující tip: Ionizátor do auta Ion pro čistý vzduch

Vzduch v autě leckdy nestačí jen provonět, protože je důležité myslet také na jeho čištění. Proto doporučujeme vyzkoušený ionizátor do auta od italské firmy Lampa. Tato vychytávka dokáže neutralizovat pachy, z nichž jmenujme například výfukové plyny, kouř z cigaret nebo zvířecí pachy. Použití tohoto přístroje s využitím ionizace nevyžaduje žádnou chemii. Jednoduše ho připojíte do 12V zásuvky autozapalovače a rázem bude vzduch v kabině vašeho auta svěžejší, což ocení například vaši spolucestující s alergií či astmatem. 

3. Čisticí tip: Příruční Compass vysavač

Jedná se o příruční vysavač, který má dlouhý kabel a zástrčku do zásuvky automobilového 12V zapalovače. Je to lehký, praktický a výkonný pomocník, jenž snadno zbaví vaše auto drobných nečistot. Součástí balení je rovněž úzká sací hubice, díky níž se snadno dostanete i do méně přístupných míst.


 

4. Ochranný tip: Ochranná deka pro převoz domácího miláčka

Pokud máte psa, kterého převážíte v autě, určitě jste zaznamenali, že se transport často neobejde bez znečištění čalounění a potahů. Málokdo z majitelů aut se následně rád vypořádává s chlupy, slinami či blátem z tlapek našich domácích mazlíčků. V současné době však můžete vybavení auta chránit potahem Kegel Maks, který řeší vše negativní uvedené výše, a co víc – slouží psovi jako příjemná deka na lenošení i spánek. Potah je vyrobený z téměr nezničitelného materiálu, odpuzuje nečistoty, pachy i tekutiny a dá se jednoduše omývat. Po návratu z cest ho tak stačí otřít, osušit a můžete ho hned znovu použít.
 

 
 

5. Praktický tip pro děti: Záhlavníky a organizéry

Pokud se chystáte na delší cestu s dětmi, budou se vám hodit takzvané záhlavníky (nákrčníky), které mají tvar podkovy a pomáhají udržet hlavu ve správné poloze. V nabídce jsou roztodivná vselá provedení – tygřík, opička, kravička atd.
 

A protože s sebou děti většinou mají spoustu věcí, jimiž se průběžně mohou zabavit, nebo se bez nich zkrátka neobejdou, hodit se vám mohou také organizéry z vodoodpudivého polyesteru, chránící sedadla před poškozením například v podobě škrábanců. Jejich montáž je zpravidla velmi snadná a čištění stejně tak. Organizéry jsou vyráběné z kvalitního materiálu, nepostrádají praktické kapsy a mají atraktivní vzhled.
 

Záměrně neuvádíme odkazy na weby, kde můžete tyto produkty pořídit. Stačí snadno zkopírovat názvy produktů do Google vyhledávače a vyhledat pro vás nejbližší kamennou prodejnu, či e-shop, kde už jste možná dávno registrovaní, což vám umožní ušetřit nějakou tu korunu.
 

AUTOMOBILOVEDILY24.CZ


Komerční sdělení

Připravila: Lucie Havlíčková (luh)
20. 6. 2019

autaAuta
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.