22.07.2019
Jak je známo, tak nejtěžší motocyklové soutěže by se chtěla zúčastnit většina jezdců. První spekulace kolovaly o Martinu Žeravovi, který na to fyzické proporce má. Velkým lákadlem pro fanoušky byla skoro účast Petra Bartoše. Honza Brabec přešel na dálkové soutěže a je velice úspěšný. Také FMX závodník Libor Podmol se pomalu připravuje na dálkovou soutěž. Teď je ve hře nové jméno!
ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Český tým Moto Racing Group, známý pod zkratkou MRG dodal nedávno ke svému názvu další slovíčko – Orion. Což nasvědčovalo účasti Petra Bartoše a podporu jeho hlavního sponzora Orion. Managerem týmu je bývalý motocyklový závodník Ervín Krajčovič.

 

V termínu 25. července – 27. července se tým zúčastní dálkové soutěže FIM Baja Aragón. Závod, který má na 800 měřených kilometrů. Jedná se o nejtradičnější podnik na scéně mezinárodních cross-country soutěží. Jezdci se budou muset vypořádat s kombinací vysokých teplotprachu a šotoliny.

 

Za český tým Moto Racing Group se v letošní sezóně neukáže Španěl Joan Pedrero, který je velmi favorizovaný a bude startovat s číslem dvě.

 

Naopak překvapení najdeme u startovního čísla 26. Martin Michek, několikanásobný mistr České republiky, mistr Evropy, účastník motocrossu národů a zkušený závodník je na seznamu přihlášených! Startovat by měl za tým MRG na motocyklu KTM 450 Rally Replica. Samozřejmostí je účast v nejsilnější třídě BAJAS WORLD CUP.

 

Účast na závodě FIM Baja Aragón by mohla být důvodem omluvy účasti na závodě MXGP v Lokti nad Ohří, který se koná ve stejném termínu. Zda se Martin dálkového závodu zúčastní je otázkou. V případě startu přejeme Martinovi hodně úspěchů a sil až do cíle!

 

Připravil: Pavel Horák

Foto: Motolevel.com

Zdroj: Rally Raid Network a Moto Racing Group

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.